Habboloji.com Haftanın Yaratıcı Mini Odası #21 Devam Ediyor Katılmak İçin Tıkla!

Kazanılabilir Rozetler

Tarih

 

Habboloji 2013'de Emre. tarafından kurulmuştur. Habboloji Habbo'nun ilk resmi fan sitesi olarak seçilmiştir ve 2013'ten beri Habbo kullanıcılarına hizmet vermektedir. Amaçlarımız; Habbo kullanıcılarına oyun hakkında bilgi edinebilmeleri için yardımcı olmak ve çeşitli etkinlikler yaparak eğlenmelerini sağlamaktır.


Aşağıda Habboloji tarihinde Yönetici olarak çalışan kişileri göstereceğim ;


Emre.

Habbo bulunamadı!
Habboloji Resmi Fan Sitesinin ilk yöneticisi Emre.'dir. 2013-2015 yılları arasında tek başına yöneticilik görevini yapmıştır.

Habboloji'de yönetici olduğu zamanlarda Habbo Lider [email protected] görevini yerine getiriyordu. Aynı zamanda Habbo'nun ilk [email protected] Lideridir.


Tomaszu

Habbo bulunamadı!
Habboloji Resmi Fan Sitesinin ikinci yöneticisi Tomaszu ' dur . 2014-2015 yılları arasında yöneticilik görevini yapmıştır. 

Habboloji'de yönetici olduğu zamanlarda Habbo BüyükElçi ve Habbo Lider [email protected] görevlerini yerine getiriyordu.


_yigitowski_

Habbo bulunamadı!
Habboloji Resmi Fan Sitesinin üçüncü yöneticisi  _yigitowski_ ' dir. 2015-2019 yılları arasında yöneticilik görevini yapmıştır.

Habboloji'de yönetici olduğu zamanlarda Habbo BüyükElçi ve Habbo [email protected] görevlerini yerine getiriyordu.


emirda

Habbo bulunamadı!
Habboloji Resmi Fan Sitesinin dördüncü yöneticisi  emirda ' dır. 2019 yılından beri günümüzdeki Habboloji yöneticisidir aynı zamanda önceden Habbo [email protected]  görevini yerine getirirken şuan ise Habbo  BüyükElçi görevini yerine getirmektedir.

arda7387
TEMMUZ AYI BÜYÜKELÇİ ETKİNLİKLERİ
rakicaki
Yeni Kıyafetler Bulundu!!
rakicaki
[HBG] Sonraki Durak: Habbo Hotel (Yol Haritası)
muhamthegr09
Yeni Chill Modern Oda Paketi Geldi !
rakicaki
[GGJ] Trapdoor - (Yol Haritası)
Clays_
Clays_

Yeni büyük elçilerle tanışma zamanı.

Clays_
Clays_

Rozeti almak için sabırsızlanıyorum.

Clays_
Clays_

Haber harika teşekkürler.

ismail986
ismail986

Haber için teşekkürler

ismail986
ismail986

Rozeti begendim güzelmiş
 

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!