Kazanılabilir Rozetler

pleasantgegx ~ Habboloji ~ Genç Habbocuların Buluşma Noktası

pleasantgegx'in Yorumları

  • pleasantgegx
    Odayı beğendim iyi olmuş tebrikler. 15 Temmuzda siyasetten ziyade şehitlerimizi düşünerek bu günü anmalıyız diye düşünüyorum. Kısacası odayı beğendim gayet iyi yansıtılmış
  • pleasantgegx
    + ben özellikle kız kullanıcıların çok defa sanaldan tacize uğradığını gördüm ve üzülerek belirteyim artık bunlar kızlar arasında bile normal karşılanıyor. Buna acilen çözümler getirilmeli ve bu kampanyayı fansiteler güzel düşünmüş ellerinden gelen bu fakat yetersiz. Bunun önü kesilmedikçe oyunda meydana gelebilecek çok fazla kötü senaryolara karşı şaşırmayacağım.
  • pleasantgegx

    Habbo'da bu güvenlik ve özellikle cinsel istismar son 1 senede benim gözlemim olağanüstü arttı ve bunun çözümü asla kullanıcılara bilgilendirici metinler sunmakla olmayacak bence sulake bu konuda çok ciddi adımlar atmaya başlamalı özellikle Habbo Türkiyede kullanıcıların hayatı apaçık ortada herkes birbirinin her türlü kişisel bilgisini biliyor. Sadece bu değil ayrıca bundan kaynaklanan istismarlar da çok ciddi boyutlara ulaştı 
  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!