Kazanılabilir Rozetler

galatasry ~ Habboloji ~ Genç Habbocuların Buluşma Noktası

galatasry'in Yorumları

  • galatasry
    Ay cok güzelmiş harcanıcak
  • galatasry
  • galatasry
    Ve ayrıca ben ekip çalışması görmek istiyorum. Eski lider jokerin ekibinin çalıştığı gibi çalışılması gerektiğini düşünüyorum. Eğer böyle olmayacaksa yeni bir lider seçmenin bir anlamı yokmuş demektir. 
  • galatasry
    Biri Anıl berkeye Maw "Lideri" olduğunu hatırlatmalı çünkü bu odaları 2017de plansız açılan aceleye gelmiş mazeler olarak açıyorduk. Ben ortada bir tasarım göremiyorum sadece iç içe istiflenmiş anlamsız mobiler karmaşası. MaW seçimine keşke katılım az olmasaydı da Joker gibi kaliteli bir tasarımcının ve liderin odalarının ardından böyle basit ve özensiz odalar görmeseydik. Rozetler güzel gözüküyor ama oyunları oynamadığım için bilemeyeceğim. 

galatasry'in Haberleri

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!