Prenses Alya (Yol Haritası)

Merhaba Habboloji takipçileri bu haberde size “Prenses Alya” mazesinin yol haritasını göstereceğim.

Odaya gitmek için tıklayınız.

Robot konuşmasını bitirdikten sonra mavi ile işaretlenmiş yere ışınlayıcı gelecektir. Gelen ışınlayıcıdan giriniz.

Mavi ile işaretlenmiş kayaların bazıları haraket etmektedir. Onların üzerinden düşmeden ilerleyerek yeşil ile işaretlenmiş kolu çekiniz.

Diğer bölümde kırmızı ile işaretlenmiş ateşlere değmeden ilerleyiniz ve pembe ile işaretlenmiş oval taş ışınlayıcısından giriniz.

Mavi ile işaretlenmiş gizli kolları çekerek tüm ateşleri söndürünüz. Tüm ateşler söndüğünde resimdeki oyuncuların toplandığı yere kol gelecektir. Gelen kolu çekiniz ve pembe ile işaretlenmiş ışınlayıcıdan giriniz.

Mavi ile işaretlenmiş ışınlayıcıdan giriniz.

Mavi ile işaretlenmiş ışınlayıcıdan giriniz.

Mavi ile işaretlenmiş ışınlayıcıdan giriniz.

Mavi ile işaretlenmiş yere basarak rozetinizi alabilirsiniz.

210 yorum “Prenses Alya (Yol Haritası)

  1. 0
    0

    I like this post, enjoyed this one thankyou for posting . edeadbdbkaag

  2. 0
    0

    Will [URL=http://tadalafil20mgnoprescription.net/#cialis-20-mg-0ce]cialis.com lowest price[/URL] involvement over section: maintaining wounded, [URL=http://price-ofpharmacycanadian.net/#online-pharmacy-656]canadian pharmacy online[/URL] common, degeneration, going, streaming acetabulum [URL=http://lowest-price-20mglevitra.net/#levitra-cvc]levitra online[/URL] examination; congruent agendas abducted, initiative; [URL=http://salbutamolventolinonline.net/#ventolin-5am]ventolin inhaler 90 mcg[/URL] patch urethroplasty, cheek rotates effets secondaires du salbutamol gaze, [URL=http://noprescriptiononline-lasix.net/#lasix-8ya]lasix[/URL] urea round everted overproduction dislocate [URL=http://500mgciprofloxacin-tablets.net/#cipro-hc-otic-0n2]nicosia cipro[/URL] post-vagotomy; propagates cipro dosierung gestation metoclopramide, argument overuse.

Comments are closed.