Mimar Seçimleri Yarışması Tamamlandı!

Merhaba Habboloji!

Bugün sizlere mimar seçimleri için yapılan yarışmanın sonuçlarını açıklayacağım.

Haydi beraber incelemeye başlayalım!


Personelin Mesajı:

Merhaba sevgili Habbolar,

Bildiğiniz gibi 2020’nin ilk mimarlarını seçmek için bir takım yarışmalar düzenledik. Öncelikle bütün katılımcılara ve finalistlere bir kere daha teşekkür etmek istiyoruz. Yarışmamıızn ikinci turunda ıssız adadan kaçış temalı oyun odaları hazırlayan bütün yetenekli Habboları da harika işler çıkardıkları için tebrik ediyoruz.

Oyun odaları değerlendirmelerimizi tamamladık. 4 ay boyunca mimarlık görevini üstlenecek olan Habbolarımızı seçtik. Kazanan 3 ismi aşağıda açıklıyoruz:

  • Joker (baş mimar)
  • Salonique
  • Diseño

Kazanan Habboları tekrar tebrik ediyor, diğer bütün Habbolara da diğer yarışmalarda görüşmek üzere diyerek sevgilerimizi iletiyoruz!

Habbo personeli


Seçilen mimarları Habboloji ekibi olarak tebrik ediyoruz ve görevlerinde başarılar diliyoruz.

Bu yarışma hakkındaki düşüncelerinizi, yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Habboloji.com’da Takipte Kalın!  

2 yorum “Mimar Seçimleri Yarışması Tamamlandı!

  1. 0

    Başka sitelerde ileri geri konuşan bir mimar var. Sevgili Cavani sen çokmu kızdın daha Trye oda açamadan hakkın alındı diye çokmu üzüldün. Bak mimarlığın kötü değil bir aralar seni iyi bir sanıyordum lakin karakterinin bozuk olduğu kanısına vardım. Birde çocukmu kandırıyorsun disenonun odalarına girmiyorum diye.😂 e zaten giremezsin ama bu ona farklı bir yerden gösterdiğin anlamına gelmiyor 2015-2016 [email protected]ının odaları pek iyi değildi zaten Atakanda yokluktan seçildi sonradan geliştirdi ama ne hikmetse Habbolojide yaptığı tasarımları sen bile kötülüyorsun Lara geçince sahlanıyor,coşuyor. O kadar piskopatlasmış insanlarsinızki kalkıp sözleşme imzalatıyor tolga size HABBOLAR’DAN çıkarsan başka fan siteye girmeyeceğine dair Özgürlüğünüz iplerle bir adamın eline verilmiş. HA şunuda kafana güzelce yerleştirki Habboloji 2013 yılından beri var haber arşivi senden eski , hani bunu bil ve düşün bu kadar köklü bir sitenin ilk defa oyuncular tarafından geri görülmesi veya Farklı Fan siteler tarafından yoğun baskıya maruz kalması ilk değil. Unutma habboloji, habbolar dostluk mazesi ( ya da labirentinin) Ların teklifi üzerine açıldığını unutma ki WildzClafın Emreye attığı hediyeleri. Unutmaki Taklitlerin Aslını Yücelteceğini son olarak dilerim ki birgün ipleri kendi elline alır ve özgür olursun.

Bir cevap yazın