Kadına ve erkeğe tarih boyunca yüklenen acımasız rollerden sıyrılacağımız; derin bir empatiye ve iş birliğine şahit olacağımız umut dolu bir gelecek dileğiyle… Habboloji ve ekibi tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlar.
Giriş Yap
PassHunter PassHunter : HLoji-KadınlarGünü
kerem6656 kerem6656 : HLoji-KadınlarGünü
emirda emirda : HLoji-KadınlarGünü Kuponunu bozdurarak 20 kredi kazan!
Emre. Emre. : ̿’ ̿’\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿
ESKİ FLASH PLATFORMUNU GERİ GETİRİYORUZ

ESKİ FLASH PLATFORMUNU GERİ GETİRİYORUZ

HabboKategori : Habbo
2021-02-11 16:40:41Tarih : 11 Şubat 2021 Perşembe
T.C.YusufYazar : T.C.Yusuf
69 Görüntüleme
T.C.Yusuf
6
0
0
0
0
MERHABA HABBOLOJİ
Bugün sizlere Flash Player hakkında olan personel açıklamasını göstereceğim.

ESKİ FLASH'IN GERİ DÖNÜŞÜ

 

Hey Habbos, ben Truculencia, Habbo’nun ürün sahibiyim.

 

Ekibim ve ben Flash istemcisinin bağımsız, indirilebilir bir sürümünü yayınlamaya karar verdik.  Bu, önümüzdeki günlerde tüm Habbo'ların kullanımına sunulacaktır. İşte bunu yapmamızın nedenleri:

 

    Unity platformunu tatmin edici, oynanabilir bir duruma getirme konusunda yeterince hızlı ilerleme kaydedemediğimiz anlaşıldı. Temel olarak, hak ettiğiniz oyun deneyimine sahip olmak için mobiler ve işlevsellik açısından çok fazla eksik var. Topluluğun tüm ihtiyaçlarının oyun tasarımı açısından Unity'ye düzgün şekilde yansıtılmadığını söylemek doğru olur. Oyunun iyiliği için, hem Sulake'nin hem de topluluğun ihtiyaçlarının dikkate alınması ve bunlara göre hareket edilmesi gerektiğinin tamamen farkındayım. Unity ile birlikte çalışan indirilebilir bir Flash istemcisine sahip olarak kazanacağımız ekstra zaman, dengeyi doğru bir şekilde elde etmemize, takas ve oda hakları gibi önemli konularda uygun bir uzlaşmaya ulaşmamıza olanak sağlayacaktır.  

Pazar yeri, (güncellenmiş ücretlerle), eski oda hakları ve eski mobi-mobi takası gibi eski ve popüler özellikler Flash istemcisinde eskisi gibi çalışacaktır. Ardından, kasalar ve kazanç pencereleri gibi yeni olanlar da çalışacak, böylece tüm faaliyetlerinizi orada gerçekleştirebilirsiniz.

 

Habboların indirilebilir Flash platformu ile oyunu istediği şekilde oynamasına izin verirken,  dikkatimizi doğrudan Unity'yi geliştirmeye odaklayacağız. İndirilebilir Flash istemcisinin Unity'yi doğru bir şekilde tamamlayabilmemiz için bize zaman kazandıracak geçici bir çözüm olduğunu unutmamak gerçekten çok önemli!

 

ÖNEMLİ: UYUMLULUK SORUNLARI VE SİZİ NASIL ETKİLEDİĞİ

 

Flash'ın geri dönüşüyle birlikte bir kaç küçük uyumluluk sorunu da ortaya çıkıyor. Ekibim, belirli sorunlar hakkında bilgi edinebileceğiniz yeni bir SSS bölümü oluşturdu.

 

ŞİMDİ NE OLACAK:

 

 

 

Flash'ın geri dönüşünün ve onunla birlikte gelen popüler özelliklerin çoğunun geri dönmesinin birçok Habbo'ya ilham vereceğinden oldukça emin olsam da, kalmanızı sağlamak için daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyorum. Sonunda Flash istemcisi kalıcı olarak durdurulacak ve Unity'ye tam geçiş yapılacaktır.

 

Alyx, sesinizin duyulmasını ve gerekli tavizler verilmesini sağlamak için önümüzdeki aylarda Sulake'deki diğer topluluk personelleri ve Habbo topluluğu temsilcileriyle birlikte çalışacak. Değişikliklerin ne zaman uygulanacağını görebilmeniz için sürüm notları da Unity'de düzenli olarak yayınlanacaktır.

 

Sonunda, bu yaklaşımın herkesin vakit geçirmek isteyeceği bir Habbo olmasına yardımcı olacağına eminim.

 

-Truculencia, Habbo ürün sahibi


Haber ve açıklama ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!  

 

Habboloji.com  Genç Habbocuların Buluşma Noktası! 

Giriş Yap

Giriş Yap

Yeniden hoş geldin.
Hemen giriş yap ve eğlenceye kaldığın yerden devam et!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

 Kodu Kopyala  |    Kodu Yenile
Kayıt Ol

Güvenlik kodunu
mottona yapıştır

Eksik ve yanlış bilgi
girmemeye dikkat et

Habbo hesap şifrenle
aynı şifreyi kullanma

Şifremi Unuttum

Şifremi Unuttum

 Kodu Kopyala  |    Kodu Yenile
Şifremi Unuttum

Güvenlik kodunu
mottona yapıştır

Eksik ve yanlış bilgi
girmemeye dikkat et

Habbo hesap şifrenle
aynı şifreyi kullanma

Fotoğraf Önizlemesi

Fotoğraf Önizlemesi

© 2013-2021, Habboloji v2.1(0) by Talha T. (talha739) Tüm Hakları Saklıdır.