Giriş Yap
arda7387 arda7387 : Günaydıňnnnnnnnn mm
BİR #HABBO #NFT KOLEKSİYONU YAYINLIYORUZ

BİR #HABBO #NFT KOLEKSİYONU YAYINLIYORUZ

HabboKategori : Habbo
2021-09-24 19:31:49Tarih : 24 Eylül 2021 Cuma
T.C.YusufYazar : T.C.Yusuf
T.C.Yusuf
0
1
0
0
0

Merhaba Habboloji

Bugün sizlere personel tarafından açıklanan Bir Habbo NFT Koleksiyonu Yayınlıyoruz adlı haberi göstereceğim.


Habbo Avatarları Projesi

Habbolar! Çok yakında, yaklaşık 12.500 benzersiz, rastgele oluşturulmuş Habbo avatarı yaratacağız ve bunları sizlere sunacağız. Buna Habbo Avatarları projesi diyoruz.

 

Bu avatarlar başlangıçta Ethereum adlı bir kripto para birimi ile satın alınabilecek piksel sanatı parçaları olacak. Bu piksel resimlerini Habbo avatarının herhangi bir ekran görüntüsünden ayıran şey:

 

Her biri benzersiz olacak.

Avatarlar, NFT dediğimiz formattadır. Dolayısıyla, giydikleri eşyalar açısından benzersiz olmanın yanı sıra, her birinden sadece bir tane vardır. Ayrıca, daha da önemlisi: avatarın mülkiyeti, sunucularımızda değil, Ethereum blockchaini üzerindedir. Bu önemlidir çünkü blockchain, NFT'nin sahipliğini izlemek için kullanılır. 

opensea mockup_revealed image (IMAGE 1)

 

Ethereum adlı bir kripto para birimi  ile avatar satın alabileceksiniz. İlerleyen zamanlarda satın aldığınız avatarları oyun içerisinde kullanabilmeniz için üzerinde çalışılıyor!

 

 

10.000 avatarı halka açık bir satışta yayınlıyoruz. Gaz savaşlarından kaçınmak ve herkese avatarlardan birini satın alma konusunda adil bir şans vermek için, onları bir Hollanda müzayedesinde piyasaya sürüyoruz.

 

Satış önümüzdeki hafta belirsiz bir tarihte başlayacak (27 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayan hafta).

 

Satılan tüm avatarlar en geç 5 Ekim'de aynı anda açıklanacak. Bu, daha önce bir tane satın alırsanız, satın aldığınız avatarın değil, genel bir avatar resmi göreceğiniz anlamına gelir.

 

 

Habbo Avatar NFT'leri nasıl görünecek?

 

Yayınlayacağımız NFT'ler benzersiz ve rastgele oluşturulmuş avatarlardır. Onları görmenin bir yolu, dijital Habbo ürünleri alımı yapmaktır. Gerçek hayatta bir Habbo tişörtü satın almış gibi düşünebilirsiniz, satın aldıktan sonra o tişört tamamen sizin olur. Bir başkasının bu tişörte sahip olabilmesinin tek yolu, onu satmanız veya onlara vermenizdir. Aynı şekilde, genel olarak Ethereum ve blockchain teknolojisi, satın aldığınız dijital öğeler veya NFT'ler üzerinde tam sahiplik ve kontrol hakkı verir.. Bu özel haklar, NFT'leri bir ürün olarak değerli kılan şeydir.

Habbo Avatarlarını, oyun içinde sahiplerine avatar ‘görünümü’ olarak sunma olasılığını araştırıyoruz.

 

 

 

Habbo Avatar NFT'lerinden birini satın almak için Ethereum'a ihtiyacım olacak mı?

 

Evet, avatarlar yeni bir "Habbo Avatarları" web sitesinden satın alınabilecek. Satın almak için, kullanıcıların MetaMask adlı bir kripto cüzdanına ve yeterli miktarda Ethereum (henüz karar verilmedi) para birimine ihtiyacı olacak.

 

 

İnsanlar nasıl kripto cüzdanı alır?

Kripto cüzdanları ücretsizdir – birçok farklı türü mevcuttur. Yaklaşan web sitemizden NFT satın almak için gereken cüzdana MetaMask denir. Unutulmaması gereken çok önemli bir nokta, MetaMask şifrenizi veya tohum cümlesini asla sormayacağız. Bu bilgileri asla kimseye vermemeniz veya özellikle internet üzerinde başkalarının görebileceği herhangi bir yerde dijital olarak saklamamanız çok önemlidir.

 

 

Habbo Avatarlarından birini ikincil piyasadan satın alabilir miyim?

 

Evet, örneğin OpenSea'de sahiplerinin sattığı avatarları bulabileceksiniz.

 

 

 

Habbo Avatarları web sitesinde, topluluk için projeden birkaç avatar ayırdığınızı söylüyorsunuz. Bu ne anlama geliyor?

 

Topluluğun Habbo Avatarları projesinin başarısına ortak olmasını sağlamak istiyoruz. Dolayısıyla, bundan elde edilen gelirleri oyuna yeniden yatırmanın yanı sıra, gelecekte bazı avatarları Habbo topluluğunun üyelerine gerçekten vermenin yollarını arayacağız.

Bunun gerçekte ne anlama geldiğine henüz karar verilmedi, ancak örneğin, bir oyun içi etkinliğe katılarak veya sosyal medyada çekilişe katılarak NFT avatarlarından birini kazanma şansı olabilir.

Habbo'da kazanmak için oyna konseptinin nasıl görünebileceğine dair bir örneğiniz var mı?

Fikirlerimiz olmasına rağmen henüz somut bir plan yok. Bunu topluluğumuzun anlaması son derece önemlidir! Habbo'ya gelen herhangi bir oyun değişikliği hakkında sizi bilgilendireceğiz.

 

 

 

Bir Habbo Avatar alırsam, onu oyun içinde kullanabilecek miyim?

 

Lansmanda bu işlevi uygulamayacak olsak da, bunu yapmak istiyoruz ve aktif olarak bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

 

 

 

Habbo Avatarları neden rastgele? Birini seçmek istiyorum.

 

Avatar satın almaya karar veren herkes avatarlara adil bir sekilde ulaşabilsin diye rastgele yapmaya karar verdik. Unutulmaması gereken en önemli şey, her avatarın %100 benzersiz olmasıdır. Hiç kimse bir başkasıyla aynı avatara sahip olmayacak.

 


İstisnasız Her Habbo'nun Okuması Gereken Son Derece Önemli Bir Mesaj:

 

 

ÖNEMLİ: Lütfen hizmet şartlarını kontrol ettiğinizden, MetaMask ve kullanıyorsanız Opensea gibi hizmetleri kullanmak için gereken yaşın üzerinde olduğunuzdan emin olun.

 

ÖNEMLİ: Bu avatarlar piyasaya çıktıklarında satın almaya çalışırsanız, dolandırılma risklerinin farkında olmanız kesinlikle çok önemlidir. Lütfen Habbo Avatars web sitesinin dışından bir NFT avatarı satın alıyorsanız  (örneğin Opensea'den), avatarın orjinal Habbo Avatarları koleksiyonundan bir parça olduğunu doğruladığınızdan emin olun. Taklit ürünlerden kaçının. 

Her neyse, NFT'lerin ne olduğu, avatarlar ve Habbo topluluğunun bir üyesi olarak sizi nasıl etkileyeceği hakkında çok sayıda sorunuz olduğuna eminiz. Mümkün olduğunca bilgili olmanızı istiyoruz, o yüzden başlayalım.


NFT'LER NEDİR?

 

Birçok insan için "NFT" kısaltması veya non-fungible token terimi çok az şey ifade edebilir. Neyse ki, Habbo bir NFT'nin neye benzediğine dair gerçekten iyi bir örneğe sahiptir: LTD'ler. Bir NFT'yi, gerçek hayattaki bir öğeye nasıl sahip oluyorusanız o şekilde sahip olabileceğiniz benzersiz, dijital bir ürün olarak düşünebilirsiniz.

İşte size NFT'lerin ne olduğunu, dijital ve fiziksel diğer ürün türleriyle nasıl karşılaştırıldıklarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir resim:

 

nft_infographic (IMAGE 2)


Bu, Habbo Deneyimimi Nasıl Etkileyecek?

Connect_to_metamask (IMAGE 3)

 

Bir koleksiyoncu eşyası olarak bir veya daha fazla Habbo Avatarına sahip olmak harika olacak. Ancak ekibimiz buna ek olarak, NFT avatarı olan herkese, bu avatarı oyun içindeki gerçek avatarları üzerinde avatar ‘görünümü’ şeklinde kullanma olasılığını araştırıyor.

 

 

Yukarıdaki konular, bu projeyi neden üstlendiğimiz ve Habbo'ya ve topluluğa nasıl fayda sağlayacağı hakkında ayrıntılı bir sık sorulan sorular rehberi hazırladık. Rehberi görmek için tıklayınız.


DİSCORD

 

Mevcut ve başarılı birçok NFT projesinin, Discord adlı bir mesajlaşma platformu etrafında toplanmış kendi toplulukları vardır. Biz de aynısını yapmayı düşünüyoruz. Bu yeni Discord sunucusu ve orada yapmayı planladığımız şeyler hakkında sık sorulan sorular için bu sayfayı kontrol edin.


İNSANLAR BU NFT AVATARLARINI NASIL ELDE EDECEK?

 

Yeni, Habbo Avatarları web sitesinde 'Dutch auction (Hollanda müzayedesi)' adı verilen bir şeyle satışa sunulacaklar. Doğrudan, sabit fiyat modelinin aksine satışı bu şekilde yürütmeye karar verdik çünkü bu, aynı anda NFT mağaza sayfasına binlerce insanın akın etmesini ("gaz savaşları" diye de bilinir) engellemeye yardımcı olacak bir model olacak. 

 

Not: NFT satın almak için kullanılan harici hizmet sağlayıcıların hüküm ve koşulları ve dolandırıcılık riskleri hakkında lütfen yukarıdaki uyarıları okuyun.

 

Avatarlar ve diğer ilgili sorunlar hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı kontrol edin.


Açıklama ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın! 

 

Habboloji.com  Genç Habbocuların Buluşma Noktası! 

Giriş Yap

Giriş Yap

 Hesabın yok mu? Kayıt ol!
Yeniden hoş geldin.
Hemen giriş yap ve eğlenceye kaldığın yerden devam et!
Kayıt Ol

Kayıt Ol

 Kodu Kopyala  |    Kodu Yenile
Kayıt Ol

Güvenlik kodunu
mottona yapıştır

Eksik ve yanlış bilgi
girmemeye dikkat et

Habbo hesap şifrenle
aynı şifreyi kullanma

Şifremi Unuttum

Şifremi Unuttum

 Kodu Kopyala  |    Kodu Yenile
Şifremi Unuttum

Güvenlik kodunu
mottona yapıştır

Eksik ve yanlış bilgi
girmemeye dikkat et

Habbo hesap şifrenle
aynı şifreyi kullanma

Fotoğraf Önizlemesi

Fotoğraf Önizlemesi

Etkinlik Bilgisi

Etkinlik Bilgisi

Tarih: -
Oda Sahibi: -
Oda Adı: -
Tasarımcılar: -
Haberci: -
Saat: -
 Oda Bağlantısı 
© 2013-2021 Habboloji. All Rights Reserved. Version 2.17.3 by Talha T. (talha739).