Habboloji.com Haftanın Yaratıcı Mini Odası #21 Devam Ediyor Katılmak İçin Tıkla!

Kazanılabilir Rozetler

arda7387  Yazar : arda7387
2020-06-09 16:36:38   09 Haziran 2020 Salı tarihinde paylaşıldı.
Habboloji  Kategori : Habboloji

Yeni Özellikler , Sistem , Tema

Habboloji.com Yeni Teması ve Sistemi Hakkında Bilgi!
Paylaş
Habboloji.com Yeni Teması ve Sistemi Hakkında Bilgi!

MERHABA HABBOLOJİ

Bugün Sizlere Habboloji Resmi Fan Sitesi'nin Yeni Sürümü Hakkında Bilgiler Vereceğim.
 

1- Sitemizin Yeni Arayüzü! 


2- Kayıt Olmak


Habboloji'ye Kayıt Olurken Gösterilen yere tıklayınız. Karşınıza çıkan yere kayıt için gerekli işlemleri yapınız. Eğer kayıt için yardım almak istiyorsanız ''Kayıt Yardımı'' tuşuna basmanız yeterlidir.

 
Kayıt Olurken Dikkat! Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda 2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız. 2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu? Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz

 

3- Haftanın Yaratıcı Mini Odası!


 
Haftanın Yaratıcı Mini Odası Yarışması her hafta düzenlenen habbo kullanıcıların mimarlık becerilerini geliştirmesinde yardımcı olan ve kendilerini göstermeleri için bir avantaj sağlamaktadır her hafta kazanan kullanıcının oda görselini caw sayfamızda sergilemekteyiz ve özel bir finalisti almaktadır katılan herkese katılımcı rozeti verilmektedir, katılmak İçin gösterilen GİF'teki yere tıklayarak, karşınıza çıkan katılma sekmesine katılmak isteyeceğiniz odanızın fotoğrafı dosya gezgininden seçiniz ve gönderiniz. 


 

  4- Profilim

 

Haberlerimize her yorum attığınız da 5 Loji Kredisi kazanıyorsunuz 

Yaptığınız Yorumlar ;

Bu kısımda haberlere yaptığınız yorumları göstermektedir.
Ayrıca her yorumunuzda 5 loji kredisi kazanıyorsunuz. Bu krediler ile şu anda bir şey yapamazsınız fakat biriktirerek ilerki site güncellemelerinde loji kredilerinizi harcayabilirsiniz.


Profilimi Düzenle ;

Arka planınıza eklemek istediğiniz GİF veya Fotoğraflarınızın URL'sini alarak buraya yazınız.

Şifreyi Değiştirme ;

Şifrenizi Değiştirmek İstiyorsanız İstenilenleri giriniz ve yanda yazan uyarıyı okuyunuz!

♦ Yeni Sistemimiz Hakkında Düşüncelerinizi Yorumlar Kısmına Belirtmeyi Unutmayınız! ♦
♦ Habboloji.com'da Takipte Kalınız! ♦

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!