Kazanılabilir Rozetler

p_zeynep_q  Yazar : p_zeynep_q
2020-11-16 13:09:35   16 Kasım 2020 Pazartesi tarihinde paylaşıldı.
Yol Haritası  Kategori : Yol Haritası

Aşkı Yaymaya Hazır Mısın!

Aşkı Yay!  [Yol Haritası!]
Odaya Git Oda Adı : Aşkı Yay! Oda Sahibi : Kapadokya Oda Tasarımcı(ları): legrandptipro
Paylaş
Aşkı Yay! [Yol Haritası!]

Merhaba Habboloji!

Bugün sizlere Global Mimar tarafından açılan mazenin yol haritasını göstereceğim.

1.Adım


Sarı ile işaretlenmiş mobiyi kullanın.

2.Adım


Perdede oynatılan diyologları izleyiniz.Kötü olan botu bulunuz.Eğer iki botta kötüyse ikisi de yazınız.Cevaplamak için süreniz 10 saniyedir.

Kazanacağınız Rozet Ve Ödül Bu Makale Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorumlar Kısmına Yazmayı Unutmayınız !   Genç Habbocuların Buluşma Noktası! 

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!