Kazanılabilir Rozetler

emirda  Yazar : emirda
2020-07-13 10:26:23   13 Temmuz 2020 Pazartesi tarihinde paylaşıldı.
Habboloji  Kategori : Habboloji

Güzel Yap - Çocuklarımızı ve Gençlerimizi Koru!

Dünya Cinsel Şiddetle Mücadele Günü
Paylaş
Dünya Cinsel Şiddetle Mücadele Günü

 
Güvenlik. güvende kalma endişesi, insanlık hayatında hiç bu kadar büyük olmamıştı. Şimdi, yeni gasp biçimleri var. Yok etmek ve kovalamak için yeni yollar. Dijital çağ geldi. Dünyanın sanallaşması bizi yüzyılın yeni kötülüklerine getirdi. Sahte haber, veri hırsızlığı, sanal şantaj, siber saldırılar ve aldatmacalar ve hack uygulamaları yayılması internetin her yüzü hakim var.
 

Evet, dünya artık eskisi gibi değil. Güvende kalma konseptinden istifa etmek zorunda kaldık. Şifreler geldi, sonra antivirüs, güvenlik soruları ve aynı zamanda bilinmeyen IP'lerden erişimi kısıtlamaya başladı. Geçen her gün, yeni bir "güvenlik" biçimi icat edilir ve bir diğeri atılır, çünkü işe yaramaz olduğu kanıtlanmıştır.
 

Ama güvenli bir dünya nasıl görünür? Güvenli bir dünya en iyi koruma araçları ile nasıl olurdu? Güvenli bir dünya, internette düzensizlik ve zulme neden olan kötü niyetli insanların varlığı olmadan bir ortam olacaktır. Bu insanlar çevreyi güvensiz hale getirmekten sorumludur. Ancak, bu gerçeği elde etmek zordur...Biz gençler ve çocuklar sanal bir topluluğun bir parçasıyız, bu yüzden bazı şeylerin farkında olmalıyız: bizim insanlarla ilgileniyor olmamız gerekiyor. Her piksel Habbo'nun arkasında kendine özgü, bireysellikleri ve özellikleri olan bir insan vardır. Her zaman varsayımdan başlayın: bilgisayar ekranının arkasında kim olduğu hakkında hiçbir şey bilmiyorsun. Gerçekten bilmiyorsun. Habbo Evreni sizin için kendi karakterinizi kendi zevkinize göre geliştirmenize ve bu nedenle her zamankinden daha dikkatli olmanızı sağlayan bir ortamdır!
 

Ne yazık ki bizim oyun internet üzerinde en tehlikeli felaketlerin hedefidir. 24 saat boyunca tespit edebildiğimiz çeşitli sorunları sizin için burada listeleyebiliriz, ancak haberin amacı bu değil. Gerçek şu ki, evet, güvenlikle ilgili sorunlar var ve her zaman var oldular, ve şimdi otomatik ılımlılıkla, onlarla başa çıkmak daha da zorlaşıyor.
 

Habbo Hotel'i, cinsel istismar için çocuklarla ve gençlerle güven ilişkisi kurup onları kandırmaya çalışan uygun kullanıcılar var. Evet, bu gerçeklik şok edici ve üzücü, ama var. Bu nedenle HabboColor ( Brezilya ) , HabboHelpers ( Global ) , Fuusio ( Finlandiya ) , HabView ( Almanya ) , HabboMix ( Hollanda ) , HabboLifeForum ( İtalya ) ve HabboLoji ( Türkiye ) resmi Habbo fan siteleri bir ekip kurarak internette Dünya çocuk ve gençlere cinsel şiddetle mücadele günü başlatıyor.

 

Bu hassas ama önemli bir konu olduğu için HabboColor ve diğer resmi Habbo fan sayfaları, Çocuk ve Gençlere Karşı Cinsel İstismar ve Sömürüyle Mücadele Ulusal Günü ile ilgili eylemlerin organizasyonu da dahil olmak üzere, çocuk ve gençler haklarının korunması etrafında 20 yılı aşkın bir seferberlik hareketi olan Make Bonito kampanyasını koordine eden kuruluşlarla işbirliği içinde kampanyaya imza atacak.

 

Ulusal Çocuk ve Gençlerin Cinsel İstismar ile mücadele için bir sembol ulusal kampanyanın görünümünü canlı tutacaktır . Bu nedenle Habbo Hotel içerisinde gerçekleşecek kampanyanın yeni simgesi çiçek olacak. 


 

Bu hafta boyunca HabboColor ve diğer resmi Habbo fan sayfaları ile güvenlik ve veri koruma hakkında üç makale yayınlamak niyetindeyiz. Bundan daha fazlası için, fan sitelerdeki topluluğumuza Dünyada meydana gelen çocuklara ve gençlere yönelik cinsel istismar hakkında kapsamlı ve bilgilendirici konuşmalar gerçekleştirmek istiyoruz.
 

Büyükelçileri ve Fan Sayfalarını davet edeceğiz, bu kuruluşları diyaloğa sokmanın yanı sıra, amacımız konu hakkında oyuncuları seferber etmektir... 

HabboLifeForum, İtalyan Toplumunun Resmi Fan Sitesi


HabView, Alman Toplumunun Resmi Fan SitesiHabboLoji, Türk Toplumunun Resmi Fan Sitesi


HabboColor, Brezilya Toplumunun Resmi Fan Sitesi


HabboMix, Hollanda Toplumunun Resmi Fan Sitesi


Fuusio, Finlandiya Toplumunun Resmi Fan Sitesi


HabboHelpers, Güvenlik Hakkında Global Habbo Fan sitesi


Portekizceden Çevirilmiştir, Çeviren Kişi : emirda

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi, yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

❤️Habboloji ~ Genç Habbocuların Buluşma Noktası ❤️

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!