Kazanılabilir Rozetler

Tarıkk.  Yazar : Tarıkk.
2020-11-22 21:17:51   22 Kasım 2020 Pazar tarihinde paylaşıldı.
Habbo  Kategori : Habbo

Bu sınırlı süreli indirimi kaçırma!

Robotlarda İndirim Fırsatı!
Paylaş
Robotlarda İndirim Fırsatı!

Merhaba Habboloji!

Bugün sizlere "Robotlar" kategorisinde sınırlı süreyle geçerli olacak %20 indirimi göstereceğim 

Normal şartlarda 25 kredi olan Sıradan Bot'un 20, 40 kredi olan Garson Bot'un 32, 35 kredi olan Ziyaretçi Kaydı'nın ise 28 kredi olduğunu görüyoruz. İndirimin sınırlı süreyle markette kalacağını unutmayınız!


 Bu İndirim Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorumlar Kısmına Yazmayı Unutmayınız !  
 

 
 
Genç Habbocuların Buluşma Noktası! 

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!