[Habboloji.com] Haftanın Yaratıcı Mini Odası #25 Devam Ediyor Katılmak İçin Tıkla!

Kazanılabilir Rozetler

arda7387  Yazar : arda7387
2020-07-10 04:25:55   10 Temmuz 2020 Cuma tarihinde paylaşıldı.
Habbo  Kategori : Habbo

Büyükelçi Etkinliklerini Kaçırma!

TEMMUZ AYI BÜYÜKELÇİ ETKİNLİKLERİ
Paylaş
TEMMUZ AYI BÜYÜKELÇİ ETKİNLİKLERİ

Merhaba Habboloji!

Bugün sizlere Habbo Personeli tarafından yapılan duyuruyu göstereceğim.


Merhaba Sevgili Habbolar!
 

Habbo Büyükelçilerimiz, bu sefer daha geniş bir kadroyla eşsiz bir Temmuz ayı için sizi bekliyor! Yaz mevsiminin en kavurucu günlerine yaklaşıyoruz. Normalde Habbo nüfusu bu aylarda kalabalık olur ancak bu yıl salgının da etkisiyle beraber nüfus zirveye çıkacak gibi görünüyor.

Dolayısıyla hem sağlığınızı hem de hesabınızı korumanın püf noktalarını öğreneceğiniz Büyükelçi Infobus toplantıları sizin için mükemmel bir fırsat!

 

Infobus toplantılarının ne olduğunu bilmiyor musunuz? Kısaca açıklayalım: Bu gibi haberlerde siz oyuncularımızla bazı toplantı tarihleri paylaşacağız. O tarihte Infobus Park isimli resmî odamıza gelerek sıraya girmeniz gerekli. Her bir toplantı yaklaşık 5 turdan oluşur ve her tur 20-25 kullanıcı, Büyükelçilerimizin yönlendirmesiyle Infobus otobüsünün içerisine alınır. Otobüsün içerisine girdiğiniz zaman, Habbo'da kafanıza takılan her türlü konuyla ilgili sorularınızı Büyükelçilerimize yöneltebileceksiniz!
 

Unutmayın ki Büyükelçilerimiz, sizlerin sorularını memnuniyetle karşılayacaktır. Bunun yanında, toplantıya katılmanızın şerefine sürpriz bir rozet ödülü de sizi bekliyor olacak! Dolayısıyla aşağıda paylaşacağımız günler için kimseye söz vermeyin!

 

Katılım sağlayan oyuncular için ödül şu rozet olacaktır:

 


(Rozet)


Zümrüt Fok Balığı

 

Aşağıdan bu ayki Infobus toplantılarımızın tarihi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:
 

11/07/2020 - 17.00

18/07/2020 - 17.00

25/07/2020 - 17.00

 

NOT: Toplantı tarihlerinde gerçekleşebilecek olası değişiklikler için kulağınızı Habbo Büyükelçilerimiz ve haberimizden ayırmayın! Ayrıca lütfen unutmayın: ay boyu düzenlenecek her toplantıda ödül aynı rozet olacaktır.


 

Buraya tıklayarak veya Resmî Odalar kısmından Infobus Park'a gidebilirsiniz!

Son olarak, Infobus toplantılarının yanında Büyükelçilerimizin sizler adına hazırladığı bazı etkinlikleri de görebilirsiniz. Gerisi de sürpriz olsun, siz iyisi mi gözünüzü Odalar Gezgininden de ayırmayın!
 

Sağlıkla kalın, iyi eğlenceler :)
 


 

♦ Düşüncelerinizi Yorumlar Kısmına Yazmayı Unutmayınız ! ♦

♦ Habboloji.com’da Takipte Kalın! ♦

  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!