Kazanılabilir Rozetler

T.C.Yusuf  Yazar : T.C.Yusuf
2021-01-11 16:57:06   11 Ocak 2021 Pazartesi tarihinde paylaşıldı.
Habbo  Kategori : Habbo

Bugün, Flash istemcisinin sonunu işaret ediyor - daha fazlasını öğrenmek için tıklayın!

FLASH İSTEMCİSİNİN DURDURULMASI
Paylaş
FLASH İSTEMCİSİNİN DURDURULMASI
MERHABA HABBOLOJİ

Bugün sizlere Flash Player hakkında olan personel açıklamasını göstereceğim.

Hey Habbolar! Büyük tarayıcılarda Flash desteğinin kaldırılması nedeniyle, bugün eski, Flash tabanlı istemci kalıcı olarak kullanımdan kaldırılmıştır.

Bu, bundan sonra Habbo'ya her giriş yaptığınızda Unity sürümünü kullanacağınız anlamına gelir.

Oyunun tamamlanmasından çok uzak olduğunu anlasak da eski özellikleri ekleyip yepyeni özellikleri uyguladığımız için 2021 Habbo oynamak için çok heyecan verici bir zaman olacak. Geçtiğimiz birkaç aydır bizimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz, test zamanı geldi. Bunu gerçekten kastediyorum!

-Alyx, global topluluk yöneticinizAçıklama ve haber hakkında fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız!
 www.Habboloji.com - Genç Habbocuların Buluşma Noktası! 
  Kapat

Giriş Yap

Habboloji hesabına giriş yap!
  Kapat

Kayıt Ol

Bir Habboloji hesabı oluştur!
  Kopyala

Kayıt Olurken Dikkat!

Habbo Fansite Poliçesi 2. bölüm 4.madde doğrultusunda


2.4 Habbo ve Hayran Sitelerinin güvenli kullanımı bizim için bir numaralı önceliktir. Bu nedenle, Fan Sitesi'ne kayıt yapma fırsatı sunan tüm Hayran Siteleri, kayıt işlemi sırasında her zaman güvenlik ipuçları göndermelidir. Örneğin bir giriş alanının altındaki veya bir pop-up pencere aracılığı ile Bu ipucu Habbo şifresiyle fan sayfasında aynı şifreyi kullanmaması uyarısı eklenebilir. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bir fan sitesi üzerinde kayıt yapılıyorsa bir kişinin gerçek kimliğine bağlanamayan sanal sosyal medya hesaplarını kullanılmamasını tavsiye zorunludur. Kayıtlı kullanıcıların bilgilerini onlardan izinsiz paylaşamaz amacına aykırı bir şekilde kullanamazsınız.

2.4 sayılı maddeye dayanarak Habboloji şifrenizi Habbo şifreniz ile aynı girmeyin!

Neden Güvenlik Kodu?

Büyük bir fansite platformu olan Habboloji'ye her gün yüzlerce kullanıcı kayıt olmakta, ve bizde her kayıt olan kullanıcının güvenliğini önemsiyoruz. Üyelerimiz bizim için çok değerli, ve kullanıcılarının doğruluğundan emin olmamız gerekiyor. Fake hesaplar oluşmaması adına sizden verdiğimiz kodu mottonuza girmenizi istiyoruz, bu tamamen güvenli, bu kodu sadece sizin kayıt olduğunuzu doğrulamak için girmenizi istemekteyiz. Kodu mottonuza "Kopyala" butonuna basarak rahatlıkla kopyalayabilir ve kayıt işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz :)

  Kapat

Kayıt Yardımı

Nasıl kayıt olacağın hakkında yardım al!
Kayıt Yardımı
  Kapat

Şifremi Unuttum

Habboloji hesap şifreni yenile!