Ana Sayfa / Ekip

Ekip

Emre.
Kurucu

Habbo ile ilk olarak 2005'de ABD hoteli olan habbo.com'da tanıştım. 2012'de Habbo Türkiye açıldı ve buradan devam ettim. 2013'de Habbo'nun ilk forum sitesini kurdum. 2013 sonlarına doğru kendi sitemi, Habbo Türkiye'nin ilk resmi haber fan sitesi olan Habboloji'yi kurdum. O zamandan bu zamana sizlerleyim. Ayrıca YouTube'daki kanalıma Habbo ile ilgili eğlenceli videolar yüklüyorum.

www.habboloji.com / Genç Habbocuların Buluşma Noktası !

YouTubeTwitterInstagram
Emirda
Yönetici

Habbo Türkiye İle İlk Olarak 2012'de Tanıştım. 2016'da Resmi B@W Ekibine Katıldım, 24 Şubat 2017'de Büyükelçi Seçildim Ve Hala Büyükelçi Görevini Yapmaktayım. 2014'den Bu Yana Habboloji.com Sitesinde Calışıyorum, Burda Bulunmaktan Çok Mutluyum. En Güncel Haberlerin Ve Eğlenceli Aktivitelerin Tek Adresi Habboloji.com! :heart:

www.habboloji.com / Genç Habbocuların Buluşma Noktası !

_yigitowski_
Emekli Yönetici

Merhaba ben Yiğit. Habbo'ya ilk olarak 2012'de ABD oteli olan habbo.com'da başladım. 2013'de oyuna geri dönmem ile Türkiye otelinden oyuna devam ettim . Şuan Türkiye otelinde büyükelçi görevi yapmaktayım . Habboloji de en güncel haberleri bulabilirsiniz , ayrıca otel içindeki aktivitelerimize ve yarışmalarımıza katılmayı unutmayın ! Habboloji her zaman en hızlı olarak sizlere hizmet vermektedir ! Güncel kampanyaları Tüm otellerin fan sitelerinden önce habboloji.com'da bulabilirsiniz ! 2013'den beri kendimize özgü odalarımız ve haberlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz ! Her zaman en iyisi için çalışmaktayız !

www.habboloji.com / Genç Habbocuların Buluşma Noktası !

Ahmet5531
Editör

Merhaba ben ahmet ! Habboloji'de Editörlük yapmaktayım. Sitemizde başka yerlerde bulamayacağınız haberleri paylaşıyoruz.Yorum ve görüşleriniz bizim için önemli, haberlerimizin altına görüşlerinizi yazmayı unutmayın ! Habboloji'de Takipte Kalın ! <3

arda7387
Baş Yazar

Merhaba ben Arda. Habboloji.com'da yazarlık görevini üstlenmekteyim, sizlere en hızlı biçimde haberlerimi yetiştirmekteyim. Haberlerimizin altına yorum yazarak düşüncelerinizi aktarabilirsiniz ! Habboloji.com'u takip etmeyi unutmayın !

Maniacs_İsoggg
Yazar

Merhaba, Ben Yaman ! Sizleri çok seviyorum ve haberlerimle sizleri mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum ! İyi eğlenceler habboloji.com ailesi <3

adaletBekcisi
Yazar

Merhaba ben Mücahit. Habboloji.com'da yazarlık görevini üstlenmekteyim, sizlere en hızlı biçimde haberlerimi yetiştirmekteyim. Haberlerimizin altına yorum yazarak düşüncelerinizi aktarabilirsiniz ! Habboloji.com'u takip etmeyi unutmayın !

Diseño
Baş Oda Tasarımcısı

Merhaba, Ben Atakan. 2012 yılından bu yana habbo oynuyorum. Habboloji de Oda tasarımcısı olarak görev yapmaktayım, ayrıca habbo türkiye de 2015 yılında, 4 aylığına B@W görevini üstlendim. Tasarımlarıma güveniyorum. Habbo Türkiye'nin ilk resmi fan sitesi'nin bir farkı her zaman var, ben de bu farkı geliştirmek için burdayım ! Kemerlerinizi bağlayın, hazır mısınız ? O halde uçuşa geçiyoruz ! Habboloji.com / Genç Habbocuların Buluşma Noktası !

Deniz_Cyrus
Oda Tasarımcısı

Merhaba Ben Deniz ! Habboloji ekibinde olmak gurur verici ! Harika Labirentler, etkinlikler sizleri bekliyor ! Sitemizde Takipte Kalın ! <3

Style_
Oda Tasarımcısı

Merhaba, Ben Özgür. Habboloji.com'da oda tasarımcısı ve oyun içi destek olarak görev yapmaktayım. Habbo Türkiye de B@W Liderliği yaptım, ayrıca otelde aktif bir şekilde büyükelçilik görevi yapmaktayım. Habboloji hakkında sorularınızı bana sorabilir, benden bilgi alabilirsiniz. Sitemizde ki aktiviteleri elimden geldiğince sizlere ulaştırmaya çalışacağım. Ayrıca sizler için bir hayli eğlenceli oyunlar planlıyorum 😉 Sitemizde takipte kalın !

ilkutay06
Oda Tasarımcısı

Merhabalar ben İlkutay. Habboloji'de tasarımcı ve oyun içi destek olarak görev yapmaktayım. 2010 yılında amerikan sunucusunda başladığım bu oyuna Türkiye sunucusunun açılması ile 2012'den beri şu an dek severek oynamaktayım. Oda tarzım renkli ve bol ışıklı olur genelde 🙂 Sizleri seviyorum. "sıradanlık sıradan insanlar içindir."

SerenaKahlo
Oda Tasarımcısı

Merhaba ben Seren. Habbo‘ya ilk olarak 2008‘de İsviçre oteli Habbo.ch‘da başladım. Şimdi ise Türkiye otelindeyim ve Habboloji için tasarımcı görevini üstlenmekteyim. Odalarım için takipte kalın <3

PrensesArzum
Oda Tasarımcısı

Merhabalar Ben PrensesArzum 

Kim demiş prensesler saraylarından çıkmaz diye,Haboloji’de oda tasarımcısı olarak  çalışıyorum.Eğlenceli tasarımlarımla oyundaki en keyifli anlarınızı yaşamaya hazır olun.Sizleri seviyorum.Görüşmek üzere,Çaavv

Hayya1.
Oda Tasarımcısı

Merhaba ben Mustafa 2012'den Bu Yana Habbo Oynuyorum. hayya1. Hesabını 2016'da Açtım Bu Hesaptan Devam Ediyorum. Önceden Habboloji.com'da Baş Mimarlık Yapıyordum Ve Bazı Nedenler Yüzünden Ayrılmak Zorunda Kaldım. Şimdi Habboloji'de Mimarlık Yapıyorum Ve Size Güzel Odalarımla Eğlenmeniz İçin Güzel Maze ve Aktiviteler Yapacağım.. <3

masterabcçdef
Oda Tasarımcısı

Merhaba Ben masterabcçdef ! Habboloji ekibinde olmak gurur verici ! Harika Labirentler, etkinlikler sizleri bekliyor ! Sitemizde Takipte Kalın ! <3

Anıl_Berke_@
Oda Tasarımcısı

Merhaba ben Anıl. 2014'den bu yana Habbo oynuyorum. Habboloji'de tasarım ve wireddan sorumluyum. Güzel odalar ve kaliteli oyunlar için takipte kalın !

Hakan3711
Oda Tasarımcısı

Merhaba ben Hakan. 2014'den bu yana Habbo oynuyorum. 2016'da Mimar olmaya karar verdim ve bir çok güzel odalar açtım. Birbirinden güzel odalarımı ve oyunlarımı görmek için Habboloji'de takipte kalın !

xleyx
Oda Tasarımcısı

Merhaba ben xleyx. 2017'den bu yana Habbo oynuyorum. Habboloji'de tasarımdan sorumluyum. Güzel odalar ve kaliteli oyunlar için takipte kalın !

erhan1905
Baş Düzenek Görevlisi

Merhaba ben Erhan. Habboloji de düzeneklerden sorumluyum. Sizler için hatasız ve eğlenceli oyunlar yapacağım. Eğlencenin adresi Habboloji.com !

boenesod10
Düzenek Görevlisi

Merhaba ben Enes. Habboloji.com'da düzenek görevlisiyim. Sizler için farklı ve eğlenceli oyunlar ayarlayacağım. Eğlenceli ve hatasız oyunlar için habboloji'de takipte kalın ! Çok eğleneceğiz !

berkan312
Düzenek Görevlisi

Merhaba, ben Berkan. Habboloji.com'da düzenek görevlisiyim. Düzeneklerime güveniyorum, sizler için farklı oyunlar tasarlayacağım. Takipte kalın !

Maniacs_İsoggg
Baş Oyun İçi Destek

Merhaba, Ben Yaman ! Sizleri çok seviyorum ve haberlerimle sizleri mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum ! Habboloji.com'a hala kayıt olamayan varsa bana ulaşabilir ! İyi eğlenceler habboloji.com ailesi <3

Style_
Oyun İçi Destek

Merhaba, Ben Özgür. Habboloji.com'da oda tasarımcısı ve oyun içi destek olarak görev yapmaktayım. Habbo Türkiye de B@W Liderliği yaptım, ayrıca otelde aktif bir şekilde büyükelçilik görevi yapmaktayım. Habboloji hakkında sorularınızı bana sorabilir, benden bilgi alabilirsiniz. Sitemizde ki aktiviteleri elimden geldiğince sizlere ulaştırmaya çalışacağım. Ayrıca sizler için bir hayli eğlenceli oyunlar planlıyorum 😉 Sitemizde takipte kalın !

BaskanGalaxy
Oyun İçi Destek

Merhaba, ben Hüseyin ! Habbo'ya 2018 yılında başladım. Habboloji de oyun içi destek olarak görev yapmaktayım. Sizlere aktivitelerimizi, kampanyalarımızı en hızlı şekilde duyuracağım, sizleri haberdar edeceğim ! Habboloji.com'a hala kayıt olamayan varsa bana ulaşabilir ! Habboloji.com'da takipte kalın !

KeremSparrow
Oyun İçi Destek

Merhaba ben Kerem. Habbo'ya 2014 yılında başladım. Habboloji ekibinde bulunmaktan mutluyum. Habboloji hakkında sizlere bilgiler vereceğim, Habboloji.com'a hala kayıt olamayan varsa bana ulaşabilir !! Takipte kalın !

Impossible-
Oyun İçi Destek

Merhaba ben Impossible-. Habbo'ya 2012 yılında başladım.  Takipte kalın !

-Sinem226-
Oyun İçi Destek

Merhaba ben -Sinem226-. Habbo'ya 2016 yılında başladım. Habboloji.com'a hala kayıt olamayan varsa bana ulaşabilir !  Takipte kalın !

suleyman24
Oyun İçi Destek

Merhaba ben suleyman24. Habboloji'de oyun içi destek olarak görev yapmaktayım. Habbo'ya 2007 yılında İsveç sunucusunda başladım. Habbo Türkiye sunucusu açıldığınan bu yana sizlerleyim. Habboloji.com'a hala kayıt olamayan varsa bana ulaşabilir ! Takipte kalın Genç Habbocular 🙂

yagmurthes99
Oyun İçi Destek

Merhaba ben Yağmur. Habbo'ya 2014 yılında başladım. Habboloji ekibinde bulunmaktan mutluyum. Habbolojiye üye olamayanlar bana yazabilir, bütün aktivitelerimizden sizleri haberdar edeceğim ! Takipte kalın !

 

 

 

tallerolcute
Oyun İçi Destek

Merhaba ben Elif ! Habbo'ya ilk olarak 2004 yılında habbo.com'da başladım ! 2019 yılında habbo.com.tr serverine katıldım ve Habboloji'de şuan Oyun İçi Destek olarak görev almaktayım ! Habboloji.com'a hala kayıt olamayan varsa bana ulaşabilir ! Habboloji.com'da takipte kalın !

Habboloji.com Ailesi Yeni Haberciler Arıyor Detaylı Bilgi İçin Tıkla!
+